07 Şubat 2014 #2282276

Garanti Bankası'nın Yıllık Kart Aidatı Muamması!

Garanti Bankası'ndan kullandığım kredi kartıma bu yılda aidat ücreti yansıdı. Bankayla iletişime geçtim 50 tl aldıkları ücreti komik bir rakam olarak 20 tl bonus verelim teklifinde bulundular! Kızgın olmamın sebebi daha önceki görüşmemizde de bir sonraki dönem alınmayacak diye cevap vermeleriydi.


Kartın iptalini istedim aradılar 30 tl verelim bonus, iptal edin dedim. Üçüncü kez aradılar kartınızı çalıntıdan dolayı iptal ettirmişsiniz yenileyelim dediler oysaki kart cebimde bulunmakta nasıl bir düşünceyle müşteri arıyorlarsa artık söylememe rağmen diyorlar çalıntıdan dolayı iptal neyse dediler kart aidatını bonus verelim dediler!

Ceyhun 149 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun11 Şubat 2014

    7 şubattan beri iletişime geçicekler hala dönen yok super kurum sallık

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz Ceyhun K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön