24 Mart 2014
Yorum Yap
#2364125

Garanti Bankası'nın Verdiği Kredi Şaşırttı

Garanti Bankası'na daha önce kart iptali konusunda şikayette bulunmuştum. Bana cevap olarak kullandığım kartın plastikten ibaret olmadığını ve bir çok avantajları olduğunu ifade eden bir mail göndermişler. Ben o kartı kullanmazsam ve düzenli ödeme yapmazsam Garanti Bankası bana avantaj mı sağlayacak acaba?


Yaklaşık 3 ay önce kredi başvurusunda bulunduğumda da Garanti Bankası benim gibi aktif bir şekilde kredi kartı kullanıp düzenli ödeme yapan müşterisine çok komik bir rakam kredi onaylayıp beni zaten şaşırtmıştı. Diğer başka bir bankadan aynı gün 3 katı kredi tutarı onaylanıp kullandırıldı. Garanti Bankası bu yıllık kart ücretini de geri ödemeyecekse kartlarımı kapatsın lütfen.

Ebru 136 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Mart 2014

    Müşterimiz Ebru G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler