27 Ocak 2014 #2258931

Garanti Bankası'nın Takip Birimine Ulaşamıyorum

Garanti Bankası 12***792 no'lu müşterisiyim. Takip birimi ile görüşemiyorum, operator görüşmem gereken numaraları sıralıyor fakat ulaşılamıyor. -1000 TL eksi hesabımın tamamını kapatmamı istedi ve ben tamamını ödedim.


Bunun üzerine 40 TL daha faiz yatırmamı istediler ve ben yurtdışında olduğum için faizi, yani sadece 40 TLyi o gün yatıramadığım için sadece 1 taksit gecikmede olan kredim ve kredi kartlarımın tamamına bloke koydu ve toplam 7500 TL ödememi yada yapılandırmamı istedi.


Fakat hemen aynı hafta içinde yapılandırma için 1500 TL peşinat yatırmamı istedi. Şu an takip birimine ulaşamadığım gibi verilen numaralar da cevap vermiyor. Bu kabul edilir değil 40 TL faiz için bütün hesaplar bloke.

Serçin 96 Okunma

Cevaplar

  • Serçin31 Ocak 2014

    Tarafıma hiçbir dönüş yapılmadığı gibi dosyam avukata gönderildi!

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Serçin U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön