13 Mart 2014

Garanti Bankası'nın Şube ve Çağrı Merkezinin Ulaşılmazlığı

Beylidüzü şubesini 31 Ocak,3 Şubat,25 Şubat ve 12 Mart tarihlerinde defalarca kez aradım. Henüz müşteri hizmetlerinden biriyle iletişim kuramadım sürekli birilerine aktarılıyorum. Yaklaşık 1-1.30 dakika sonra şu anda başka müşterilere hizmet verilmektedir denip telefon kapatılıyor.Geri dönüş yapılmıyor.

Dün ve bugün defalarca kez 4440338 no'lu Haklı Müşteri Hattını arıyorum 5-10-15 dakika bekliyorum ama telefona bakan yok. Twitter'daki Garantiyesor ekibine mesaj atıyorum cevap verilmiyor.

Gürkan 78 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan13 Mart 2014

    Ocak ayından beri değerlendiriliyor bu değerlendirme ne zaman bitecek?

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Mart 2014

    Müşterimiz Gürkan Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön