21 Mart 2013 #1698231

Garanti Bankasının Sorumsuz Personelleri!

Yaklaşık 25 gün önce telefon bankacılığından işlem yaptırırken sistemde anne kızlık soyadı yanlış girilmiş dediler bunun üzerine hemen Ankara Atatürk bulvarında ki şubeden dilekçe doldurdum ve imzalayıp teslim ettim. Bu olaydan 10 gün sonra hala sistemde anne kızlık soyadı değişmemiş gözüküyor ve ben sorumsuz personelleriniz yüzünden telefon bankaclığından işlem yapamıyorum.


Bana yeniden dilekçe doldurun diyorlar yani siz yeniden yazın belki biz buna bakarız der gibi bu nedir ya. Ben üzerime düşeni yaptım dilekçeyi verdim orada çalışan personelde üzerine düşen işi yapacak ve dilekçemi işleme koyacaktı ama yapmamış buna nasıl bir iş?

Mehmet 52 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet12 Nisan 2013

    gelen cevap: Sayın M..... A.. T........, www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz ......... numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır Güvenliğiniz nedeniyle bankamızda kayıtlı olan bilgilerinizi size en yakın şubemizden güncelleyebilirsiniz. Saygılarımızla, teşekkürler konuyla çok güzel bir dönüş yaptınız.sizden böyle bir cevap gelecegini sanmazdım biraz da ol sa konuyla ilgilenirdiniz sanmıştım.sizin bilgilendirmeniz ancak bu kadar olur.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön