03 Şubat 2014

Garanti Bankası'nın Şartlı Kredi Kart Aidatı İadesi!

Sayın Garanti Bankası Yetkilisi;
Bankanızda 1 adet vadesiz mevduat, 1 adet maaş hesabı, 1 adet usd hesabı, 1 adet Shop & Miles,
1 adette GS Bonus kredi kartım bulunmaktadır. Bununla beraber Shop & Miles kredi kartıma tanımlanmış 7-8 tane otomatik ödeme talimatım bulunmaktadır.


KKB notu bu kadar yüksek olan, mevduatını faizsiz mevduat hesabında tutan, bütün ödeme talimatlarını bankanızdan yapan, kredi kartlarını zamanında ödeyen ve sene içinde gerek fatura talimatlarından, gerek her ay yaptığı Western Union transferinden size yüklü komisyon ücretleri ödeyen şahsımın kredi kartı aidatının şartsız ( 1 sene kullanma taahhüdü) olarak iadesini talep etmekteyim.


Aksi taktirde müşterinizi kaybedeceksiniz.

Ayhan 100 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Ayhan E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön