05 Şubat 2014 #2276469

Garanti Bankası'nın Personeli Yüzünden Şubeye Gitmem Gerekiyor

Garanti Bankası'ndan almış olduğum kredi kartımın şifresini almak istedim, fakat anne kızlık soyadımı yanlış kaydettikleri için bankaya gitmem gerekiyormuş. Banka yetkilisine anne kızlık soy ismimi tek tek kodlamama rağmen yanlış yazmış olmasına çok şaşkınım.


Garanti Bankası'nın bu kadar seviyesinin düşmüş olmasına çok şaşkınım. Hafta içi full çalışan bir insanım ve çalıştığım sanayi bölgesinde garantinin ATM' sinden başka bir şey yok. İşi bırakıpta çıkamıyorum ve bana seçenek sunamıyorlar. Sizin hatanız ve ben neden şubeye gidip sizin hatanız yüzünden vakit harcayayım. Lütfen benimle iletişime geçin!

Nrhn 83 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Nurhan Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön