12 Şubat 2014 #2290044

Garanti Bankası'nın Personeli Çok Kaba

10.02.2014 tarihinde Garanti Bankası Hürriyet Mah. şubesi Müdür Yard. S** Ö** ve Müşteri Hizmetleri G** A** ile olan farklı kişiye ait cep telefonu faturası ödemesi hakkında giden annem ve babama yapılan kabalığı getirmek istiyorum. Zamanında babamın telefon numarası değişti ve bunu da bankaya bildirdik ki numara ile ilgili her türlü işlemi iptal etsinler diye. Daha sonra Turkcell bu no'yu başka kişiye tahsis etmiş ve faturası babamın zamanında verdiği otomatik hesaptan çekilmiş. Bunu banka yetkilisine sorduğumuzda elinizde yazılı belge var mı, alsaydınız gibi laubali tavırlar sergilemişler. Fatura ismi de farklı. Garanti Bankasına yakışmayan çalışanlar, ardımcı olmak yerine farklı tutum.

Recep 74 Okunma

Cevaplar

  • Recep17 Şubat 2014

    12.02.2014 tarihinde yazdığım şikayet ile ilgili ne telefon ne de email kanalıyla tarafıma bilgi verilmiştir.Siteye standart mesaj atılıp öylece kalmıştır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Recep G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön