03 Şubat 2014 #2272484

Garanti Bankası'nın Müşteri Hizmetleri Telefonu Suratıma Kapattı

Garanti Bankası müşteri hizmetlerini bana bildirdikleri borç için arayınca müşteri hizmetleri görevlisi, ben söylediği rakamları toplayıp tutarsızlık var diyene kadar yıllık üyelik ücretini benden sakladı. Üyelik ücreti almamak için otomatik ödeme talimatı almıştınız benden dedim. Şu an öyle bir uygulama yok dedi. Talimatı iptal edelim deyince "tamam beyefendi" deyip talimatı iptal eder etmez telefonu bana başka bir şey sormadan iyi akşamlar deyip suratıma kapattı. Bankaya da defalarca yazdım. Hem üyelik aidatıyla ilgili, hemde elemanlarının davranışıyla ilgili bir hafta oldu tek cevap yok. Onların istediğini yapmazsanız demek ki sizden kötüsü yok. O kadar yıllıkta müşterileriyim.

Hüseyin 68 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin06 Şubat 2014

    EVET DOSTLAR GARANTİ BANKASI NE KADAR DÜRÜST ???OLDUĞUNU BİR DAHA GÖSTERDİ.YUKARIDA YAZAN MESAJLARINDA EN KISA SÜREDE ARANACAĞIMI YAZMIŞLAR.NE ARAYN NE DE SORAN VAR.BUNDAN SONRA ARASALARDA DEĞİŞEN BİR ŞEY OLMAYACAK.DİYALOGLA ÇÖZÜLEBİLECEK BİR KONUDA ARKALARINI DÖNDÜLER.İLK İŞİM KANUNİ PROSEDÜRLE HUKUK NEZDİNDE HAKKIMI ARAMAK.10 YIL GERİYE DOĞRU YILLIK ÜYELİK TAHSİL EDİLEBİLİYORMUŞ.YARGITAY KARARI VAR.ZATEN HARCAMA EKSTRENİZİ DAHA DOĞRUSU ÖDEDİĞİNİZ YILLIK ÜYELİK BEDELLİKLERİNE DAİR DÖKÜMÜ BANKALARDAN İSTEDİĞİNİZDE ,BURAYA DİKKAT KANUNEN VERMEK ZORUNDA OLDUKLARI HALDE VERMEMELERİDE ÖDEMELERİ GERİ ALABİLECEĞİMİZİN KANITIDIR.SİZ SİZ OLUN GARANTİ BANKASIYLA İŞ YAPMAYIN.KANUN SİZDEN YANA OLDUĞUNDA VE ONLARDAN HAKKINIZ OLAN BİR ŞEYİ İSTEDİĞİNİZDE TELEFON YÜZÜNÜZE KAPANDIĞI GİBİ KANUNİ İSTEKLERİNİZDE GÖRMEMEZLİKTEN GELİNİYOR.ŞİMDİ DERLER YOK ŞU KANUNA GÖRE BU KANUNA GÖRE YASALDIR.ADAMA SORARLAR YARGITAYDAN DAHAMI İYİ KANUN BİLİYORSUNUZ DİYE.BEN GEREKENİ YAPTIM ARTIK BENDEDE DİYALOG KAPANDI.

  • Hüseyin03 Şubat 2014

    Belirtmiş olduğunuz bölümlere iki kez şikayetimi yazdım ancak ilgilenen olmadı.sağolsun şikayetvar.com sayesinde sesimiz duyuldu.bakalım ne değerlendirmesinde bulunacak banka.gelişmeleri paylaşacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Hüseyin G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön