07 Ocak 2015

Garanti Bankası'nın Kredi Kartı Başvuru Komedyası

Garanti Bankası'na kredi kartı başvurusu için başvurdum. Geleceği adresi iş yerim olarak şubeye bildirdim. Aradan geçti 20 gün, kredi kartım yok. Kurye şirketini aradım. Şubede kaydımı alan hanım yanlış adres girmiş. Adres düzelmezse kart gelmez dedi. Şubeye söyleyin adresi düzeltsin dedi.


Şubeye gittim adresi güncelledim tamam dediler kurye şirketinde hala adres güncellenmemiş şubeyi tekrar aradım kuryenin adresini biz düzeltemeyiz haklı müşteri hattını arayın dedi. Haklı müşteri hattını aradım. Güvenlik tanımlamanız yapılmamış şubeye gidin tanımlama yapılsın dedi. 25. gündeyiz. Dalga geçiyorlar falan zannediyorum. Herkes birbirine yönlendiriyor, sorun çözme yeteneği sıfır. Gına geldi artık.

Halil 677 Okunma

Cevaplar

  • Halil08 Ocak 2015

    Garanti Bankası bir gün içinde beni aradı. Çözüm yolunu gösterdi, ben artık uğraşmak istemediğimden ve kızdığımdan şubeye gitmemeye karar verdim yani sorun çözülmedi. Ancak ben şikayetimi ve kızgınlığımı aktarma imkanı buldum. Dinlediler, not aldılar. Yine de hassasiyeti için bankaya teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Halil İbrahim G.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön