02 Nisan 2014

Garanti Bankası'nın Kart Ücreti Alması

Benim Garanti Bankası Bonus kartım var. GS Bonus bu karta mart 2014 ayında gönderilen ekstrede 69 tl üyelik aidatı yansıttılar. Ben buna itiraz ettim ama banka rahat bir şekilde hiç bir yasal hakları olmamasına rağmen önce sizin kartınız taraftar kartı iptal olmuyor dedi. Daha sonra 40 tl bonus verelim falan dedi. Geçen yıl aynı kartın 59 tl'lik üyelik aidatını iptal eden banka herhalde bu yıl daha az para kazanmış olacak ki, benim 69 tl'yi iade etmiyor.

En kısa sürede kartı iptal ediyorum ve hakem heyetine başvuracağım. Bir daha da Garanti Bankası kapısının önünden geçmem. Sadece taraftar kartı diye almıştım.

Metin 104 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Nisan 2014

    Müşterimiz Metin T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön