20 Ocak 2014 #2243952

Garanti Bankası'nın Kampanyasına Dahil Olamadım!

Garanti Bankası tarafından atılan mail üzerine "Garanti Seyahat Hattı" üzerinden bir araç kiralama gerçekleştirdim ve mevcut kampanya dahilinde ücretsiz araç kiralama hakkımı çeşitli problemlere rağmen kullanabildim. Tekrar bu kampanyayla ilgili olarak telefon ile Betravel ve Otorento adlı firmalara ulaşıp kampanyaya ikinci kez katılma hakkım olup olmadığını sorduktan sonra ikinci defa araç kiraladım. Fakat şimdi her iki firmada bana kampanyaya katılma hakkı kazandığıma dair mail atmasına rağmen ücretsiz araç alamayacağımı beyan etmekteler. Ben bu firmalara Garanti Bankası bünyesinde olduğu için güvendim ve mağduriyetimin yine Garanti Bankası tarafından giderilmesini istiyorum.

Ahmet 182 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı10 Şubat 2014

  Bahsetmiş olduğum sorunum Garanti Bankası ve Betravel eşgüdümüyle her iki firmaya da yakışır bir yaklaşımla çözülmüştür. Kendilerine duyarlılıklarından ötürü çok teşekkür ediyorum.

 • Ahmet24 Ocak 2014

  Bir banka için çözümü gayet basit olur diye düşündüğüm bu ufak sorun için kadar sürede hala olumlu ya da olumsuz bir yanıt alamadım.

 • Ahmet21 Ocak 2014

  İlginize ben teşekkür ederim. Bundan sonra size bildirmiş olduğunuz iletişim kanallarından ulaşacağım. Lakin Garanti Seyahat Hattı isimli sitede yer alan kampanya katılım şartlarında "her kart sahibi bir kere faydalanabilir" gibi bir ibare yer almadığı ve bana ücretsiz araç kiralamaya hak kazandığıma dair atılan mailden sonra kesinlikle haklı olduğumu düşünüyorum ve bankamın bu sorunu çözeceğine inanıyorum.

 • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

  Müşterimiz Ahmet Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön