25 Mart 2013 #1705189

Garanti Bankası'nın Kaba Müşteri Temsilcisi!

08. 03. 2013 tarihinde kendisine "Gece Yetkilisi" sıfatını yakıştıran sözde yetkili ****** kişisi; bankamatik kartımdan kesilen hesap işletim ücretinin iadesini istediğimde direkt olarak "Garanti Bankası olarak kestiğimiz parayı iade etmiyoruz, alamazsınız" diyerek başına buyruk nasıl takılabiliyor?


Bir de üstüne üstlük laubali ses tonuyla bunu nasıl bana söyleyebiliyor? Konuyla ilgili belirtilen tarihte saat 19:10'da yapılan görüşme kaydının dinlenip ****** denilen yetkiliye yapacağınız uyarının veya yapmayacağınız işlemin ne olduğunu telefonla beni arayarak bildirmenizi istiyorum.

Burak 103 Okunma

Cevaplar

  • Burak04 Temmuz 2013

    ee nerde bilgilendirme? her sikayete ayni cevap ama geri bildirim yok. eline para tutusturup bakkala ekmek almaya gondermeye tereddutte kalacagim insanlar banka musteri iliskileri yonetirse boyle olur. ne kadar vasifsiz adam varsa toplanip birsey mi deniyorsunuz koca banka icerisinde anlamiyorum ki. bu kadar mi omurgasizsiniz?

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön