12 Şubat 2014 #2290216

Garanti Bankası'nın İlgisizliği!

Son üç yıldır şahıs ve ticari olarak Garanti Bankası'nın Kızılay şubesi ile çalışmaktayım. Tesadüfen bir müşterimin ziyaretindeyken Ostim şubesi personeli ile tanıştım. Sonraki günlerden birinde kendisini arayarak AYF kredisi kullanmak istediğimi söyledim. Kendisi yardımcı olacağını söyledi ve mali belgelerimi kendisine teslim ettim.


Hesap devirleri ile ilgili sıkıntılar bir yana bankanın telefonlara bakmaması çok üzücü. Bankanın bana kredi verme gibi bir zorunluluğu yok. Bana olumsuz da cevap verebilir. Ancak tüm aramalarıma mesajlarıma ve bıraktığım notlara rağmen olumlu ya da olumsuz bir cevap alamadım. Ticaret yapıyorum ve saygı olarak cevap verilmesinin hakkım olduğunu düşünüyorum.

Alptekin 107 Okunma

Cevaplar

 • Alptekin18 Şubat 2014

  Garanti bankasi şaka gibi :) şikayet ile ilgili hiç bir şey yapmadıklari gibi birde sürekli çözüm süreci ile ilgili anket yolluyorlar. Çok eğleniyorum. Benden hep 1 numara... :)

 • Alptekin16 Şubat 2014

  Su ana kadar bırakın çözüm uretmeyi,nezaket en bir arayıp sormadılar bile...

 • Alptekin14 Şubat 2014

  Anladigim kadari ile iletişim problemi garanti bankasının tüm birimlerine bulaşmış. Yukardaki mesajda bana ulaşılacağı söyleniyor . Ama yine ne arayan ne de soran var. Ben bankanın önemseye cegini düşünerek yapilmismi.

 • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

  Müşterimiz Alptekin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön