27 Ocak 2014 #2258944

Garanti Bankası'nın Fahiş ve Belirsiz Kur Oranları

Garanti Miles & Smiles Kredi kartını aktif olarak yurtdışında kullanmaktayım. Özellikle son zamanlardaki kur dalgalanmaları ile faturalarda oluşan uçurum kredi kartı ekstremde şişkinliğe sebep oldu ve acı gerçekle orada karşılaştım. Banka yapılan alışverişlerde çok ciddi bir kur farkına tabi tutuyor müşterilerini ve bu kur farkıyla ilgilide kesinlikle müşterilere herhangi bir bilgi vermiyorlar.


Kredi kartlarında işleme tabi tutulacak kur oranları hiç bir yerde hiçbir şekilde gözükmemekle birlikte kafalarına göre bir işlem yapılmakta olup tüm insiyatifi kendilerinde topluyorlar. Havayolu firmasından aldığım bilet 720 Euro O tcmb kuru 3,03 iken bana uygulanan kur 3,145 bu nasıl hizmet?

İbrahim 101 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim31 Ocak 2014

    Konuyla ilgili olarak bırakın Çözüm bulmayı Geri dönüş sağlanacağını belirtip herhangi bir geri dönüş yapmayan bir firma haline geldi Garanti Bankası. Halen bir çözüm ve geri dönüş beklemekteyim.

  • İbrahim27 Ocak 2014

    Konuyla ilgili olarak Gerek Çağrı Merkezinize, Gerek Haklı Müşteriyi haksız çıkaran hattınıza bildirimlerde ve şikayetlerde bulunulmuş olup banka fiyat politikamız böyle diyerek ama aslında çağrı merkezinde çalışan arkadaşların bile konu hakkında bir bilgisi olmamasından dolayı kalıplaşmış çağrı merkezi cevaplarından birisini aldım. Tatmin edici bir cevap yada konuyla ilgili bir çözüm önerisi tarafınızdan gelmemiştir. Sizden gelecek olan yardım talebinizi gerçekten çok merak ediyorum ve iletişime geçmenizi bekliyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Şükrü Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön