04 Temmuz 2014

Garanti Bankası'nın Çağrı Merkezi Çok Kaba

3 Temmuz tarihinde Garanti Bankasında ki hesabımın bloke edildiğini, cep şubesini incelerken farkettim. Bloke işlemi yapılmadan önce bana hiç bir bilgi verilmedi. Durumun detayını öğrenmek için, mesai saati bitimine yakın, hemen çağrı merkezini aradım. Bilgi veremeyeceklerini, şubeye gitmem gerektiğini söylediler.


Tatildeyken, yakınımda şube yokken ve parasız kalmışken, sebebini bile bilmezken, kendilerinden yardım etmelerini istedim. Cevap yine aynıydı. Bunu anlayamadığımı, bunun hizmet vermek olmadığını söylediğimde, müşteri temsilcisi oldukça umursamaz bir tavırla kendisini nereye şikayet edebileceğimi söyledi. Bilgi veremiyorsanız orada neden oturuyorsunuz? Sorun çözmüyorsanız benim temsilcim değilsiniz!

Ayça 329 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Müşterimiz Ayça Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön