20 Aralık 2013

Garanti Bankası'nın ATM'si Parama El Koydu!

19.12.2013 son ödeme tarihli Amerikan Express kartımın borcunu ödemek için bankamatikten ödeme yaptığım halde, bankamatik yaptığım ödemeyi onaylanmadı. Bankayı arayıp durumu anlattığımda 2-3 gün sonra ancak sayım yapılacağını söylediler. Kartımın son ödeme tarihinin bugün son günü olduğunu söylediğimde, müşteri temsilcisi yapabilecekleri bir şeyin olmadığını para sayılana kadarki faizi ödemek zorunda olduğumu belirtti.


yani bu durumdan ben sorumluymuşum gibi bir hava var. Şayet 2-3 gün sonra para sayıldığında ben haklı çıkarsam, gecikmiş kart borcu ödemek istemiyorum. Bu durumdan ''Bankamtik''in sahibi sorumludur. Borcumu gününde yatırdım. Hakkımı yasal yollardan arayacağımın bilinmesini isterim.

Mehmet 96 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Mehmet K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön