12 Şubat 2014

Garanti Bankası'nın ATM'si Mesai Saatleri Dışında Kapalı

Ben Nusaybin Garanti Bankası maaş müşterisiyim. Şikayetim bankadaki atm'nin mesai saatleri dışında kapatılıyor olmasıdır. Saat 5'ten sonra ve hafta sonları sürekli kapalı ve biz hizmet alamıyoruz. Şikayetim bu olumsuz durumun ortadan kaldırılmasıdır.

Yaman 83 Okunma

Cevaplar

  • Yaman16 Şubat 2014

    Bugün bankaya para çekmeye gittim bankamatik kapalı bu da sorunun dikkate alınmadığını gösteriyor. bu sadece benim şikayetçi olduğum bir durum değildi. pazartesi günü diğer arkadaşlarda bu siteye şikayetlerini bildireceklerdir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Yaman Z. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön