02 Eylül 2013

Garanti Bankası'ndan Yıllık Üyelik Bedelinin İadesini İstiyorum!

Annem 2006 tarihinden bu yana Garanti Bankası Bonus kredi kartı kullanıyor ve bütün ödemelerini düzenli yapıyor. Garanti Bankası son ekstreyle birlikte annemin kredi kartından sekiz dönem halinde toplam 317,49 TL'lik üyelik bedeli kesmiş bulunmakta. Çağrı merkezini aradığımızda üyelik bedellerinin hiçbir şekilde iadesinin yapılmayacağı söylendi ve bununla ilgili mail adresine kesimleri tarihleriyle gösteren bir tabloyla birlikte bir yazı gönderdi.

Garanti Bankası'nın bu ücret kesintisini iptal etmesini ve kesilen üyelik bedellerinin iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde yasal olmayan bu uygulamasından dolayı hem kredi kartını iptal ettireceğimizi hem de olayın hukuki sürece yansıyacağını belirtirim.

Gülşen 41 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Gülşen D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön