12 Şubat 2014 #2289175

Garanti Bankası'ndan Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum

Bir yılı geçkin Garanti Bankası müşterisiyim. Aynı zamanda maaş müşterisiyim. Şikayetim yıllık kart aidat ücreti olarak kredi kartı hesabımdan 69 TL alınmasıdır. 4077 sayılı tüketici korunması hakkındaki kanun'un 10/a maddesi gereğince tarafıma geri iadesini istemekteyim ve bundan önce 10 yıl içinde alınan toplam yıllık kart ücreti adı altında ne kadar alındığının tarafıma bildirilerek 3 üç gün içerisinde iadesini aksi taktirde yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Emre 57 Okunma

Cevaplar

  • Emre22 Şubat 2014

    ŞİKAYETİMİN TARİHİ VE GARANTİ BANKASI OLARAK CEVAP VERDİĞİNİZ TARİH 12/02/2014 TARİHİDİR.GEÇTİĞİMİZ 10(ON) GÜN İÇERİSİNDE TARAFIMA HERHANGİ BİR BİLGİ VERİLMEYİP TALEBİM HAKKINDA YARDIMCI OLUNMAMIŞTIR.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Emre D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön