21 Kasım 2014

Garanti Bankası'ndan Üyelik Aidatının İadesini İstiyorum

3 yıl süre zarfında Maaş müşterisi iken money bonus kartlarına yıllık üyelik aidatı yansımadı. Bir buçuk ay öncesinde kurumumuz başka bir bankayla maaş hususunda anlaştı. 17.10.2014 tarihinde bankada kayıtlı telefonuma, değerli müşterimiz kart aidatı havale EFT ve benzeri işlerden muafsınız. Şeklinde mesaj geldi.


Bunun üzerine adıma kayıtlı Garanti Bankası hesabımı ve kartlarımı kapatmadım. Fakat Kasım 2014 hesap özetinde adıma kayıtlı money bonus karta 79 TL yıllık üyelik aidatı geldi. Bankanın 444 numarasını aradım geçmiş olsun sizi kandırdık bunu ödeyeceksiniz. Tüketici hakları mahkeme kararı hak getire. Haksız yere alınan 79 TL üyelik aidatını geri ödenmesini talep ediyorum.

Şener 235 Okunma

Cevaplar

  • Şener24 Kasım 2014

    hemen geri dönüş yapıldı. 79 tl üyelik aidatına karşılık 55 bonus puan verdiler. başka bir şey yapamayacaklarını belirtiler. şimdilik geçici çözüm olarak kabul ettim.

  • Şener24 Kasım 2014

    kısmen çözüm oldu.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Şener H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön