29 Ocak 2014

Garanti Bankası'ndan Sonuç Alamadım

10 ocak tarihinde kesilen kredi kartı ekstra borcumun 43.47 olması gerekirken 103.47 olması üzerine bankayla ve alo garanti ile görüşmeme rağmen 28 ocak 2014 tarihi itibariyle halen bir sonuç alamadım. Alo garantide 8 tane talep oluşturdum. Hiç bir cevap alamadım bir türlü çözemiyorlar. Bir işlemin bu kadar yavaş bir şekilde çözülmesi Garanti Bankası'ndan beni çok soğuttu. Tüm güvenimi kaybetmeme neden oldu.

Yasin 64 Okunma

Cevaplar

  • Yasin14 Şubat 2014

    hesaplarımı incelemesem banka kaynaklı hatadan dolayı fazla para ödemiş olacaktım. Böyle bir hatanın yapılması ve çözüm aşamasında başta çözülmemesi müşteri bazında beni çok üzdü. Hesabıma yatacak paralardan sonra en kısa zamanda vadeli vadesiz altın ve bireysel emeklilik hususunda garanti bankası müşteriliğinden çıkacağım. İkinci defa böyle bir hususla karşılaşmam garanti bankasından yeterince soğumama neden oldu.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Yasin İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön