20 Mart 2014

Garanti Bankası'ndan Şifrematik Hala Gelmedi

Şifrematik 10 gün önce şifrematik talep ettim. 7 gün önce kuryeye verildiğini internet şubesinden öğrendim ama hala şifrematik gelmedi. İstanbul Pendik'e göndermek 7 günden fazla sürer mi?

Ümit 116 Okunma

Cevaplar

  • Ümit20 Mart 2014

    Sorun ile ilgili garanti müşteri hizmetlerini arıyorum kuryenet firmasında sorun var diyorlar. Kuryeneti arıyorum garanti bankasından kaynaklanıyor diyorlar. Aranızdaki problemi çözüp müşterileri sıkıntıya sokmazsanız seviniriz. Bu arada problemim hala çözülmüş değil. Başvurumun bugun 11. günü kargonun kuryede göründüğü 8. gün haftaya üçüncü hafta olacak haftaya almayı ümit ediyorum. Bir de zamanında şifrematiği alıp aktif etmezsem şifrematik iptal edilecekmiş. Bir de bu çıktı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Mart 2014

    Müşterimiz Ümit B.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön