24 Nisan 2014

Garanti Bankası'ndan Kredi Dosya Masrafının İadesini İstiyorum

Garanti Bankası 239*** no'lu müşterisiyim. Maaşımı aldığım kartı bankanızdan ve kredi kartımı bankanızdan kullanmaktayım. Kredi dosya masrafı ücreti adı altında alınan haksız ücretin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde öncelikle tüketici heyetlerine başvurup ardından bankanız ile olan ilişiğimi keseceğim.

Abdullah 145 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah30 Nisan 2014

    banka benimle konu ile ilgili herhangi bir iletişime girmemiştir. asılsız cevaplar yazılması banka tarafından yapılan gösterişten başka hiç bir şey değildir!

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2014

    Müşterimiz Abdullah Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön