10 Kasım 2014

Garanti Bankası'ndan Kart Aidatının İadesini İstiyorum

Denizbank maaş müşterisi olarak, kart aidatsız kullanabileceğim Denizbank kredi kartı yerine uzun zamandır kullandığım Garanti Bankası kartımı iptal ettirmemek için direnmekteyim. Daha önceki kart aidatı alımınızda bunu kendime kabul ettiremesemde ses çıkarmadım. Ama bu ay döneminde tekrar 69 TL kart aidatı yansıtıldığını görmekteyim.


Bu tavrınız ve kalıp mail yada cevaplarınızı müşteriye göndermek eminim ki çok kolaydır. Emin olun hiçbir firma için kendisine bağlı müşteri yaratmak o kadar kolay değildir. Hakem heyetine giderek sizle restleşmek yerine, bir müşteriniz olarak rica ediyorum; ne olur, bu müşterinizi kaybetmek yerine kart aidatımı kartıma iade ediniz.

Hayal 382 Okunma

Cevaplar

  • Hayal'ın Teşekkür Mesajı22 Mart

    Her sorunumda yanımda olduğunuz için teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Hayal A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön