30 Ocak 2014 #2266090

Garanti Bankası'ndan İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum

Garanti Bankası 22**587 müşteri numaralı hesabımdan alınan 58 tl hesap işletim ücreti iadesini istiyorum. Normalde çalıştığım yer için açtığım hesabımdan alınan hesap işletim ücreti işten ayrılıp işe ara verdiğim maaş yatma olmadığı için işe başladığımda ilk maaşımda hesap işletim ücreti kesilmiştir. Normalde maaş kartlarından kesilmeyen hesap işletim ücretinin iadesini rica ediyorum.

B 75 Okunma

Cevaplar

  • B'nin Teşekkür Mesajı06 Şubat 2014

    banka ile görüşmeler sonunda çözüme ulaştık ve para iadesi yapıldı müşteri memnuniyetini korudukları için teşekkür ederim.

  • B06 Şubat 2014

    çözüme ulaşmada yardımcı olduğunuz ve müşteri memnuniyetini koruduğunuz için teşekkürler

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Ziya A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön