08 Temmuz 2014

Garanti Bankası'ndan İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum.

2011 nisan ayında işe girerken garanti bankasından hesap açtırmıştım ve 2014 mart sonunda işten ayrıldım. Aktif olarak internet bireysel şubesini kullandığımdan vadesiz altın hesabım/yatırım hesabım/kredi kartım bulunan Garanti Bankası, vadesiz tl hesabımdaki 57.5 lirayı temmuz 2014'de 1.yarıyıl hesap işletim ücreti adı altında hesabımdan çekti ve sms vb. bir bilgilendirmede bana yapılmadı.

Kredi kartımdan çekilen yıllık üyelik bedellerini hiç anlatmıyorum bile... Şimdi en kısa sürede ilgili banka ile tüm ilişiğimi kesiyorum ancak bu yapılanlar ne kadar yasal çok merak ediyorum ve bahse konu ücretin iadesini talep ediyorum.

Ahmet 2.226 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet04 Ağustos 2014

    MALESEF BURASIDA ÇÖZÜM OLMADI!

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Müşterimiz Ahmet G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön