12 Şubat 2014 #2289255

Garanti Bankası'ndan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum

Garanti Bankası'ndaki hesabımdan, bilgim dışında alınan hesap işletim ücretinin geri ödenmesi için Garanti Bankası ile irtibata geçtim. Bu tutarı geri ödemeyeceklerini yasal yola başvurabileceğim bilgisini verdiler. Konu ile ilgili tüm dokümanlar ile Tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum. Tüketici hakem heyeti oy birliği ile beni haklı bularak Garanti Bankası'nın haksız aldığı hesap işletim ücretinin geri ödenmesi kararını verdi.


Garanti Bankası ise parayı ödemek yerine tüm masraflarını benim ödememi istediği karşı mahkeme açması müşterisi memnuniyetine yaklaşımını göstermektedir. Yetkilileri 1 müşterinin 1000 müşteri kaybettireceğini bilmelerini isterim.

Umut 55 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Umut Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön