24 Ocak 2014 #2254032

Garanti Bankası'ndan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum

İzmir Ege Üniversitesinde okuyan kızıma harçlık gönderebilmek için bir banka ararken Garanti Bankası Ege Üniversitesi Şubesi ile görüştük hem kampüs içerisinde olması hemde genç parakart harçlık hesabından hiçbir ücret alınmadığını hemde genç bonus kredi kartından yıllık ücret alınmadığını söylediler.


Bunun üzerine kızım bu şubede hesabını açtırdı fakat bu ay başında, onun okuyabilmesi için yatırdığımız harçlıklarından 58 TL hesap işletim ücreti alındı. Bu ücrete itiraz ediyor ve geri ödenmesini istiyoruz.

Gönül 224 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz Gönül Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön