22 Ocak 2014 #2249581

Garanti Bankası'ndan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum

Açılırken öğrenci olduğumu belirttiğim Garanti Bankası hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiş bulunmakta. Sitenizde yer alan bilgilere göre 25 yaş altı öğrencilerden hesap işletim ücreti kesilmiyor. Çağrı merkeziniz sadece şube ile görüşerek iadesini alabileceğimi söylüyor, şube ile görüşüyorum ancak şubedeki müşteri temsilcinizin sitenizde yer alan bilgiden haberi bile yok.


Öğrenci hesabının kalktığını söylüyor, müdürüyle konuştuktan sonra ise yeni bir öğrenci hesabı paketi olduğunu, bundan sonra hesabımdan ücret kesilmemesi için şubeye gelip o hesaba geçiş yapmamı ancak kesilen ücretin iadesinin mümkün olmadığını ifade ediyor. Bundan dolayıda hesap işletim ücretinin iadesini talep ediyorum.

Bilge 38 Okunma

Cevaplar

  • Bilge29 Ocak 2014

    Kurum herhangi bir şekilde bana ulaşmaya çalışmadı, sorunu şube üzerinden hallettim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Bilge Nas A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön