18 Ocak 2014 #2241066

Garanti Bankası'ndan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

5 yıldır Garanti Bankası hesabı kullanıyorum ve Garanti internet bankacılığını kullanıyorum. Tüm faturalarım otomatik ödemede hesabımdan 58 TL kesildiğini gördüm. Ayrıca elektrik faturasının 1 yıldır hesapta para olduğu halde kesmiyorlar, ben internet bankacılığını kullanarak hesabımdan yatırıyorum.


Bununla ilgili bankayla görüştüğümde kurumda vardır problem deyip geçiştiriyorlar. 1 yıldır bu problem çözülmedi, hesap işletim ücreti olarak 58 TL'yi saniyede kesiyorlar. Sürekli internet bankacılığını kullanarak işlemlerimi yapıyorum ve her ay hesabıma Eft geliyor. Her halükarda bankaya para kazandırıyorum. Haksız kesilen hesap işletim ücretini geri istiyorum. Böyle giderse hesabımı kapatacağım.

Ebru 56 Okunma

Cevaplar

  • Ebru27 Ocak 2014

    garanti bankası müşteri ile iletişime geçilecektir ve yardımcı olunacaktır diye buraya yazı göndermiş. ancak beni aramadılar tam tersi otomatik ödeme talimatıyla ilgili, hesapta para olduğu halde faturamı verdiğim talimat doğrultusunda kesmedikleri için ben aradım. sonuç olarak istediğim çözüm olmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Ebru G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön