22 Ocak 2014 #2248757

Garanti Bankası'ndan Fek Yazımı Alamıyorum

2007 yılında aldığım krediyi 2010 yılında kapattım. İpotek kaldırma yani Fek yazısı hakkında hiç bilgilendirilmediğim için böyle bir işlemden Tapu deviri esnasında haberdar oldum. Hemen gidip bankadan yazıyı alırım derken, aslında elimde yazıda mevcut Kredinin kapandığına dair, 15 gün oldu ses seda yok. Asıl vahim olan muhatap yok. Ne müşteri hatları, ne şikayet hatları, ne e-mail, ne tweet, hiçbir şey maalesef sorularıma cevap vermedi.


Garanti Bankası yüzünden evimi satamadım ve binlerce liralık kaybım söz konusu. Tam 15 gündür yazıyı neden vermedikleri, ne zaman verecekleri konusunda bir cümle cevap bile alamadım.
Ayrıca bu işlem için 370 TL'de bedel aldılar, yasal olmamasına rağmen.

Adem 74 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Adem P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön