28 Ocak 2014 #2260107

Garanti Bankası'ndan Bir Kredi Aldı 3 Sigorta Ödemesi Yapıyorum!

2011'de ev almak için Garanti Bankasından ev kredisi aldım. 3 sigorta ödemem var. 1. garantör hayat sigortası, 2. evim garantide sigortası, 3. zorunlu deprem sigortası. Kredi ayı 11. ay, başlangıç bu aydan başlıyor.


Dask için 13 kasımda 109 tl'lik bir ödemede bulundum. Ocak ayında hesapta 214 tl gözüktü yani banka benden 2. defa Dask ödemesi talep ediyor. Ne banka nede 4446660 hat sorunuma bir çare üretemedi.


Karşımda muhatap olacağım birini bulamadım. İnsanın cinnet geçirmemesi mümkün değil.
214+109=323 tl Dask için ödemem gerekliymiş. Bu ne ayak anlamış değilim, kimsede bir şey anlatamıyor! O yetmiyor, ödeme yaptığım içinde hesap kesim ücreti alınıyor!

Aliihsan 125 Okunma

Cevaplar

  • Aliihsan17 Şubat 2014

    dask için kestikleri fazlalıgı farkettiler.+100 tl ödemekten kurtuldum.aslında sesim çıkmamış olsaydı.çatır çatır o parayı alaçaklardı.tek sorun kredi kartı iadesiyle ilgili sorun kaldı.kredi kartlar aidatlarının iade edilmesiyle ilgili dilekçemi kabul ettiler ama zaman aşımından dolayı ödenmesinin mümkün olamayaçagını dile getirdiler.nedir bu zaman aşımı anlamış degilim bize gelince zaman aşımı onlara gelince böyle bir şey yok.zamanı geçmesin vallahi faizinin faizini kesiyorlar.madem böyle .. benden kesilen aidatların geri ödenmesini istiyorum.benden keserken mazeret dinlemiyorlar.çatı çatı kesiyorlar.madem,yasada var böyle bir şey geri ödesinler.bunun zaman aşımımı olurmuş.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Aliihsan E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön