06 Mart 2014

Garanti Bankası'ndan 1 Aydır Hesap Özetimi Alamıyorum

Garanti Mersin/Pozcu şubesine hesap özetimi almak için başvurdum. Görüştüğüm müşteri temsilcisi hesap özetini kendilerinin veremediğini, alo garantiyi arayıp isteyeceğimi belirtti. Alo garantiye ulaşamadığım için 4440338 no'lu haklı müşteri hattını aradım durumu ilettim, Şube tarafından aranacağım söylendi ama 10 gün bekledim arayan soran yok tekrar aradım.


En son şube tarafından arandım, hesap özetini almam için şubeye gitmem gerektiğini söylediler. Şubeye gittim ama hesap özetini çıkaramadılar. Size mail olarak atalım dediler. Yaklaşık 15 gündür defalarca şubeyi aramama rağmen, biz bugün hallederiz diyorlar ama nafile. Bugün şubeyi en az 15 kez aradım müşteri temsilcisi telefona çıkmıyor.

Mehmet 82 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet24 Mart 2014

    Garanti Bankası Genel merkezinden şikayetimle ilgili bir müşteri temsilcisi tarafından arandım. Şikayetimle ilgili şubeye gereken bilgiyi verdiklerini şube personelinin bana yardımcı olacağını bildirdi ancak şubeden beni arayan olmadı kendim arayıp görüştüm. Bana şubeye gitmem gerektiğini bildirdiler. Kalktım şubeye gittim, bir dilekçe yazmam gerektiğini söylediler, dilekçeyi yazıp verdim 2-3 gün içerisinde ekstreleri mail adresime göndereceklerini söylediler. Neredeyse 20 gün oldu gelen mail de yok arayan soranda yok ve yine ilgili banka personeline ulaşamıyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Mart 2014

    Müşterimiz Mehmet F. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön