21 Ocak 2014

Garanti Bankası'nda Yıllık Üyelik Bedelinin İadesini İstiyorum!

Birkaç gün önce Garanti Bankası kredi kartı ekstremde görmüş olduğum yıllık üyelik bedeli adı altında 69 TL ödeme yansıtmışsınız. Aynı gün müşteri hizmetlerinizi (4440333) aradığımda bu ücreti ödemek istemediğimi, eğer iade etmezseniz kartımın iptal edilmesini söyledim. Bunun üzerine müşteri hizmetlerindeki arkadaş 1 hafta içinde eğer harcama yapmazsam 69 TL'nin iade edileceğini ve kartınızın iptali gerçekleşeceğini söyledi.

Bugün ise sizin tarafınızdan bir müşteri temsilcisi arkadaşın paranın iade olunamayacağını ama bana 40 TL Bonus yüklenebileceğini söyledi. Bende reddettim. Eğer bu durumu çözmezseniz gerekli yerlere şikayetlerim devam edecektir.

O.barış 40 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Osman Barış K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön