14 Ekim 2016 #6683050

Garanti Bankası'nda Kredi İptal Ettirirken Her Belgeyi İmzalamamak Lazımmış!

06.10.2016 tarihinde Isparta Merkezde bulunan Garanti Bankası'ndan çektiğim krediyi süresinden önce iptal ettirirken, krediye ilişkin yapılan sigorta iptali ve paramın iade edileceğine dair bana bazı belgeler imzalattılar. Ancak paramı alacağıma sevinirken, mail adresime gelen dekontla öğrendim ki imzalattıkları belgelerle iade edilmesi gereken bu parayla bana 118 TL civarından yeni bir ev sigortası yapmışlar.


Parayı istedim cevapları da hazırmış "olmaz veremeyiz belgeyi imzalamışsınız" imzaladım da siz benden olur aldınız mı ki? Utanmadan zeytinyağı gibi üste çıkıp bir de paramı alıyorsunuz.

İ.oktay 307 Okunma

Cevaplar

  • İ.oktay'ın Teşekkür Mesajı18 Ekim 2016

    Garanti Bankası Haklı müşteri hattından beni arayıp yardımcı olan sayın Melike hanıma gerek çözüme yönelik samimi yaklaşımı ve gerekse nezaketinden dolayı içten teşekkürlerimi iletiyorum. İnsanı nefretten hoşgörüye dönüştürebilecek iyi ki böyle bir çalışanınız var.

  • İ.oktay18 Ekim 2016

    Garanti Bankası Haklı müşteri hattından beni arayıp yardımcı olan sayın Melike hanıma gerek çözüme yönelik samimi yaklaşımı ve gerekse nezaketinden dolayı içten teşekkürlerimi iletiyorum. İnsanı nefretten hoşgörüye dönüştürebilecek iyi ki böyle bir çalışanınız var. Beni alaşağı eden banka çalışanınız yatsın kalksın Melike hanıma dua etsin onun hatırına kendisi hakkında "güveni suistimal" den Savcılığa gitmekten vazgeçtim. Kendisine bu böylece iletilebilirse memnun olurum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön