05 Şubat 2014
Yorum Yap
#2277726

Garanti Bankası'nda Cep Telefonu Güncellemek Resmen Eziyet!

Birincisi Garanti Bankasını mükemmel sesli yanıt sisteminden dolayı tebrik ediyorum! İnsanlar müşteri temsilcisine ulaşamasın diye mükemmel bir çözüm bulmuşlar! Yaklaşık 20 dakikalık bir uğraş sonucu ulaşabildim müşteri temsilcisine neyse ki sadece ve sadece cep telefon numaramı güncellemek istedim, bankamatikten ya da şubeden yapılabilir dediler bankamatiğe gittim 'kartınızla bu işlemi gerçekleştiremezsiniz' diyor.


Sonra tekrar müşteri temsilcisine bağlan ki bu nedendir diye sor. Aynı çile 'bilemiyorum kartınız yıpranmış olabilir şubeden değiştirin' diye bir cevap sonuç izin al işten git uğraş acaba Garanti Bankası personeli bu kadar basit nedenlerle izin alabiliyor mu? İşleri yok herhalde.

Gaye 124 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Gaye E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler