27 Ağustos 2013 #1979225

Garanti Bankası'na Üyelik Aidatı Ödemek İstemiyorum!

Biz bu kredi kartı üyelik aidatına itiraz etmekten bıktık, siz üyelik bedeli yansıtmaktan bıkmadınız.
Yıllık üyelik bedeli olarak 68 TL kesmişler. Zamanında kartı zorla verir gibi verdiler, kart aidatı, üyelik bedeli vb kesinlikle olmayacak dediler. Garanti Bankası'ndan şikayetçiyim.

Ahmet 77 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı02 Eylül 2013

    Garanti Bankası şikayetimi çok hızlı değerlendirdi ve çözüme ulaştırdı, kendilerine teşekkür ediyorum, ancak sorunu yaratan kendileriydi. Bizler sadece Garanti bankasının yarattığı sorunun çözümü için gereksiz sinir harbi ve zaman kaybına uğradık. Öte yandan sonradan yansıtılan ücretlere itiraz edemeyen (uğraşmak istemeyen, zaman bulamayan vs müşteriler) onbinlerce vatandaş sadece Garanti bankası değil diğer tüm bankalara bu ücretleri veriyorlar. Bankaların yaptığı ya tutarsa, tutuyor maalesef. Şunu herkes bilsin ki Halk her şeyin farkında. Buna: Siyasilerin, Sendikaların, Yargının, Kolluk güçlerinin vs bütün kurum ve kuruluşların yaptıkları da dahil. Biz her şeyin farkındayız. Aksini kimse düşünmesin bile. Çoğu şeye çaresiz ve mecbur olduğumuz için lanet ederek kahrederek katlanıyoruz. Ahlakın olmadığı her şey yok olmaya mahkumdur.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn. Ahmet K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön