11 Şubat 2014 #2288065

Garanti Bankası'na Para Yetiştirelim Diye Akşama Kadar Çalışıyoruz!

8015 No'lu kartımdan 68 tl kart bedeli kesilmiş ve iadesini yapmazlarsa avukatımla diyolağa geçeceklerini bildirmekle başlamak istiyorum. Her sene aynı şeyi yaşamaktan yoruldum. Kart ücreti alınmayacak demelerine rağmen kart ücreti ve hesap işletim ücreti kesiyorlar. Küçükyalı şubedeki vadesiz hesabıma da 56 tl yıllık hesap işletim ücreti yansıtmışlar. Bu durumun acil düzeltilmesini istiyorum.

Barış 77 Okunma

Cevaplar

  • Barış02 Ağustos 2014

    hesabıma geri yatırılan herhangi bir ücret olmadı gerekli işlemler için hala garanti bankası yetkililerinin bana telefon yolu ile ulaşmalarını beklemekteyim.

  • Barış25 Temmuz 2014

    Şikayetim halen çözülmedi aldıkları paranın normal ve haklı bir kazanç olduğunu ifade eden bir yazı yazıp göndermişler kartıma kesilen paranın iadesi yapılmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Barış Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön