12 Şubat 2014 #2290153

Garanti Bankası'na Borcumu Ödeyemiyorum

Param olmadığı için değil, ödeyecek adam bulamadığım için ödeyemiyorum. Hukuk bürosunu arıyorum biz size döneriz diyerek telefonu kapatıyorlar. Bu yaklaşık 5 aydır böyle. 5 aydı faiz işleyerek devam ediyor. Garanti Bankası'nı defalarca aradım şikayet kaydı açtırdım. 1 hafta sonra bana avukatlık bürosunun telefon numarasını verip "lütfen orayı arayın" diyen bir mail atmışlar.


5 aydır neredeyse borcum kadar telefonla konuştum. Bu durumun mimarı ise Garanti Bankası'dır. Sizi avukata vererek ne halleri varsa görsünler diyor ve hiç bir şeyle ilgilenmiyorlar. Aynı meseleyi "** Bankası" 1 günde çözdü. Şube avukatlık bürosunu aradı, mukavele yaptık bitti.

İlhan 99 Okunma

Cevaplar

  • İlhan13 Şubat 2014

    Konu halen çözümsüzdür.. Arayan veya soran kimse yok.. Bu arada avukatlık bürosunu bugün yine aradım "biz size döneriz" dedi kapadı :) Halen de "evinize hacize geliyoruz" "kapıyı kıracağız çilingir parasını da sizden alacağız" "maaşınıza haciz işlemi başlattık" gibi 3 gün üst üste bu mesajları attılar :) Halen atıyorlar..

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz İlhan D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön