03 Ağustos 2015

Garanti Bankası Zorla Verdiği Kredi Kartına 75 TL Üyelik Ücreti İstiyor!

İzmir Gaziemir Çarşı Şubesi, eşim için açtırdığımız maaş hesabı için kredi kartı almak zorunda olduğumuzu, aksi takdirde hesap açılamayacağını söylerek bize zorla kredi kartı vermiştir. Gelen kurye ile iade edilebildiğini ifade etmiştir. Kurye iade işleminin olmadığını ifade ederek kartı vermiştir.
Bugün itibariyle 22844564 müşteri numarasına bağlı Bonus Karta 75 TL yıllık üyelik ücreti gelmiştir. Çağrı merkezi yetkilisi kartı kullandığınız için bu parayı ödemek zorundasınız demiştir. 50 TL alışveriş yaptım diye 75 TL üyelik ücreti ödemem de çok güzelmiş. Konuyla ilgili yardımınızı rica ederim.

Ahmet 66 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn. Ahmet E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön