23 Ocak 2014 #2253022

Garanti Bankası Zorla Ekstre Gönderiyor

Şikayetvar aracılığıyla geçen aylarda Garanti Bankası'nın zorla ekstre gönderdiğini yazmıştım. Fakat yapılan geri dönüşte ne yazık ki hiçbir çözüm üretilemedi. Bu ay yeniden ekstre gönderildi. Hesabım 45 kuruşluk eksiye düştüğünden dolayı ekstre yollandı. Bu ekstrenin ücreti ise 3,75 TL.


Aradığımda ekstre gönderimini iptal etme gibi bir durumları olmadıklarını söylediler. Bu yaşananlar sadece 3. dünya ülkelerinde olur. Hala 21. yy'da e-posta yerine zorla ekstre göndermeleri ve bunu 3,75 TL olarak ücretlendirmeleri bizi yolunacak saf olarak gördüklerini net olarak göstermektedir.

Engin 57 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Engin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön