23 Ekim 2015

Garanti Bankası Yurtdışı Harcama Yüksek Komisyon!

Son 1 hafta hafta içinde yapmış olduğum yurt dışı dolar harcamaları kura %4 gibi bir komisyon ile TL'ye çevrilmiş. Çağrı merkezini arayıp bu durumun düzeltilmesini ve dolar üzerinden ödeme yapmak istediğimi ilettim. Aradıktan sonraki harcamalar için tanım yapıldığını ama son 1 haftada yapılan harcamaların değişmeyeceğini söylediler. Şube mi ve şikayet merkezini de aradım sonuç alamadım. Bu durum haksızlık! Henüz ekstrem kapanmadı ve son 1 hafta harcamalarımı da dolar olarak ödemek istiyorum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Kapanmamış ekstre için neden değişiklik yapılamıyor. 100 TL üzerinde benden fazla para alınıyor!

İsmail 316 Okunma

Cevaplar

 • İsmail17 Haziran 2016

  Herhangi bir sonuç çıkmadı.

 • İsmail12 Kasım 2015

  Mağduriyet devam etmektedir. Banka aradık ulaşamadık diye mail atmış, çözüme yönelik hiçbir aksiyon alınmadı. Haksız ve yüksek kur çevrimi üzerinden ekstre tarihi geldiği için ödeme yapmak zorunda kaldım.

 • İsmail26 Ekim 2015

  Konu ile ilgili bir gelişme olmadı, banka tarafından mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Haksız ve müşteriyi mağdur edecek şekilde yapılan u kur çevrimin iptal edilmesi ve borcumu harcama yaptığım dolar kadarı ile ödemek istiyorum.

 • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ekim 2015

  Müşterimiz Sn. İsmail Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön