09 Mart 2016

Garanti Bankası Yüklenmeyen 29 Şubat Kampanya Bonusu

29 Şubat'ta 200 TL alışverişe 29 TL'değerinde Puan vereceğini söyleyen mesaj aldım. Bonus Flash uygulaması üzerinden kampanyaya katıldım. 3 siparişle Hepsiburada üzerinden alışveriş yaptım 169.90 / 189.00 / 240.00 TL yani verilen harcama limitini çoktan geçmiştim. Puanlar yüklenmeyince müşteri hizmetlerini aradım, kayıt açtırdım 1-2 gün sonra tekrar aradığımda, Hepsiburada.com pos un Garanti Bankası'na ait olmadığını bu yüzden yüklenmediğini söylediler.
Garanti pos değilse nasıl taksit yaptı?


Bu alışverişler ekstrem de yine program ortakları olarak gözüküyor? Bu sorunu çözen baştan savma bir iş yapmıştır, hatalıdır desem de bir yeni kayıt açmadılar, savunma hakkı da vermediler. Sonuçta kartımı kapattırdım, arasalar da açtırmayı düşünmüyorum, çözüm için geri dönüş istemiyorum.

Çağlar 72 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Çağlar K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön