20 Nisan 2013

Garanti Bankası Yok Dedikleri Kart Ücretini Aldılar!

Yaklaşık 1 sene önce Mecidiyeköy Garanti şubesinde maaş hesabı açtırdım. Açtırırken istemediğim veznedeki bayan maaş kartına kredi kartı da veriyoruz diye ısrar etti. Bende tek şartla kabul ettim yıllık kart ücreti alınmayacak diye. O bayan kart ücreti geldiğinde müşteri hizmetlerini arayıp ödemeyi kabul etmiyorum derseniz paranızı iade ediyorlar denildi.


Ben kartı aldım kart ücreti gelmeden aradım müşteri hizmetleri önce kart ücreti alınsın sonra bu isteği yapın dedi.Daha sonra kart ücreti alındığında aradığımda bu ücreti ödemek zorunda olduğumu yapabilecekleri bir şey yokmuş. Gidip o veznedeki bayana anlat derdini tarzında cevap aldım. Tıkır tıkır ekstre borcumu ödüyorum.

Ozer 30 Okunma

Cevaplar

  • Ozer24 Nisan 2013

    Kredi kartı ücretleriyle ilgili bazı bilgileri sizinle paylaşmak isteriz. Kredi kartlarımız, yaptığınız alışverişleri yaklaşık 1 ay sonra ödemenizi sağlayan ve bu süre için herhangi bir vade farkı yansıtılmayan güvenli ödeme araçlarıdır. Kredi kartlarımız, hayatınızı kolaylaştırıp hızlandırırken, taksitli alışveriş fırsatı sunuyor ve biriktirdiği bonuslarla bedava alışveriş, millerle ise bedava uçuş imkanı sağlıyorlar. Kredi kartınızla Bankamızın sunduğu asistan, otopark gibi birçok farklı hizmete de kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Yüksek teknoloji ve nitelikli insan kaynağı ile sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışan bu sistem, kaçınılmaz bazı yatırımları da beraberinde getiriyor. Müşterilerimizle imzaladığımız sözleşmeler kapsamında ve yasalara uygun olarak yılda bir defa yansıtılan kredi kartı ücreti, size sunduğumuz hizmetlerin oluşturduğu maliyetlerin bir kısmıdır. Diğer taraftan, Bankamızdan birden fazla kart türüne sahip olmanız halinde, • Bonus ve Miles&Smiles sahiplerinin, Bonus Card yıllık ücretinin yarısının, • Bonus, Flexi ve Miles&Smiles sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının, • Bonus, Flexi, Miles&Smiles ve Amex sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının ve Miles&Smiles yıllık ücretinin yarısının Bankamız tarafından karşılandığını belirtmek isteriz. Bana attıkları mail... Fazla söze gerek yok heralde :)

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön