02 Şubat 2015

Garanti Bankası Yine Yüklü Aidatlar, Habersiz Paralar Çekmeler!

Ben bilemiyorum artık ne kadar sorun yaşayabilirim bir bankayla. Çektiğim krediden dolayı açılan hesabın ne emeklilik için hesaptan "bilgi dışında" çekilen paralar bitti ne de şimdi çekildiğini öğrendiğim hesap işletim ücreti. Bu aidatı ödememem için 2 adet otomatik fatura istediler yaptık. Fakat 1-2 ödemede aksaklık oldu diye ki 0.5 kuruş eksik olsa ödeme yapılmıyor ve aksıyor, bu yüzden 1 ayda bile aksaklık olsa benden bu parayı alacaklarını söylüyorlar.


Yeter artık benim sokağa dökecek param yok! İadesini istiyorum ve bununla ilgili ne gerekiyorsa yapacağım. Hesaplarımı kapatmakla başlayacağım mesela. Lütfen Türkiye'de olduğumuzu ve buradaki insanların kolay para kazanamadığını bilin artık.

Burcu 188 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Burcu H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön