02 Eylül 2014

Garanti Bankası Yine Kredi Kartı Aidatı Kesmiş

Yıllardır Garanti Bankası'ndan uzak durduk. Çünkü daha öncede aynı şeyi yapmıştı. Hiçbir banka artık üyelik aidatı almıyor. Eşime resmen zorla kart verdiler. 2 sefer geri gönderdi. Maaşı Garanti Bankasından alıyor maalesef. Oradan yıllık hesap işletim ücreti kesiyor.

O bankayla çalıştığı için teşekkür edeceklerine sanki cezalandırılıyor. Çocuğumuzu dersaneye yazdırırken o kredi kartında indirim vardı kullandık. Meğer bir hataymış. Hemen üyelik aidatı kesmişler. Tüketiciler derneğine başvuracağız ama önce şikayet de edelim istedim.. En azından bu bankadan uzak durmak gerektiğini herkes bilsin istiyorum.

Süheyla 418 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Eylül 2014

    Müşterimiz Süheyla O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön