04 Şubat 2014 #2275800

Garanti Bankası Yine Hesap Kesim Ücreti Kesti!

Hesabımdan hesap kesim ücreti alındı. İadesi için şikayette bulundum değerlendirilip iade edildi. Fakat bu sefer diğer hesabımdan hesap kesim ücreti alındı. İadesi için gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim.

Kemalettin 52 Okunma

Cevaplar

  • Kemalettin09 Şubat 2014

    Hesabımdan 58TL hesap kesim ücreti kesildi.şiayet ettim.Param iade edildi.58TL diğer hesabıma yatırdım bakayım bu hesabımdan kesecsklermi diye anında kesildisildi, şikayette bulumdum.Fakat hiç dikkate alınmadı.yakın çevreme yaşadığım olayı anlattım, ona göre GARANTİ BANKASI ile çalışıp çalışmıyacaklarına karar versinler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Kemalettin H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön