13 Eylül 2013 #2010005

Garanti Bankası Yine Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Garanti Bankası hesabımdan haksız yere 49,55 TL kesilmiştir. Tüm Türkiye'nin de bildiği üzere çeşitli tüketici mahkemeleri ve yargıtay kararıyla da hesap işletim ücretlerinin ve diğer kesintilerin haksız kazanç niteliğinde olduğu sabitlenmiştir.


Bu hesap kesim işletim ücreti için daha önce de kendi sistemlerinde oluşturmuş olduğum şikayetimi tekrar hazır metin mail cevabı olarak değil, gerçekten dikkate almalarını ve kesilen tutarın tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Mahir 54 Okunma

Cevaplar

  • Mahir04 Kasım 2013

    Ne yazık ki Garanti Bankası'ndan dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen konuyla ilgili herhangi bir dönüş yapılmadı. Sadece yukarıdaki gibi standart meajları kopyala-yapıştır yaparak şikayet cevaplama oranlarını artırmaya çalışıyorlar.

  • Mahir18 Eylül 2013

    Garanti Bankası tarafından arandım, müşteri temsilcisi tarafından netice hakkında herhangi bir bilgi vrilmediği gibi şubemle görüşülüp daha sonra aranacağım denilmesine rağmen arayan da olmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Mahir Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön