16 Aralık 2014

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Ücreti Kesti

Şahsıma ait Garanti Bankası kredi kartımdan için geçen yıl 59.00 TL üyelik ücreti alınmıştır. Tarafımca müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmiş, 50.00 TL bonus olarak iade edilebileceği söylendi ve devamında iade gerçekleşmiştir.

2014/Kasım dönemi ekstre bilgilerinde yıllık üyelik adı altında 69.00 TL borç bilgisi yer almaktadır. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmede tarafıma 20 TL bonus verilebileceği söylenmiş olup tarafımca bu teklifi kabul etmediğim kendilerine söylenmiştir. Alınan yıllık kart ücretinin iptal edilerek tamamının tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde hukukun işlerliği ve sürekliliği için yasal yollara başvuracağım.

Gürsel 200 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Gürsel Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön